قوانین سایت

1- مرکز طراحی سایت وبلوکس یک سایت خدماتی و فروشگاهی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

2- کاربران سایت میبایستی از منوی اصلی سایت وارد فروشگاه شده و در آنجا ثبت نام کنند تا بتوانند خرید خود را انجام دهند.

لینک فروشگاه : http://www.shop.webluxe.ir

3- در این سایت دو دسته کاربری وجود دارند

1-3- آنهایی که هنوز خرید نکرده اند و بازدیدکننده نامیده می شوند: این افراد می توانند با شماره تلفن های داخل سایت جهت مشاوره و مشورت تماس بگیرند و از طرف وبلوکس راهنمایی شوند.

2-3-آنهایی که از وبلوکس خرید کرده اند و مشتری نامیده می شوند :این افراد میبایست برای طرح مشکلات و سوالات خود از منوی امور مشتریان استفاده کنند تا کارشناسان در اسرع وقت به درخواست های آنها پاسخ دهند.

4- مدت زمان پاسخگویی به هر تیکت بر اساس اولویت در ساعات کاری 2 ساعت و در ساعات غیر کاری 8 ساعت می باشد.

5- در صورت کارنکردن و یا عدم رضایت مشتری برای خرید های الحاقات و افزونه های فروشگاه مبلغ تا 48 ساعت به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

6- مبلغ پیش پرداخت سایت به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد.

تهران - البرز 9275775 0936 Info@ webluxe.ir

مرکز طراحی سایت وبلوکس از سال 1388 فعالیت خود را در تهران و در زمینه طراحی و برنامه نویسی صفحات وب آغاز نموده است و در سال 1391 با تشکیل کادر برنامه نویسی جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است.تمرکز اصلی فعالیت این مرکز بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت ، برنامه نویسی تحت وب و اندروید است که در یک گروه، برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی و برنامه نویسی باشد.

خبرنامه سایت

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .

نماد الکترونیک

لوگوی دیجیتال

logo-samandehi